УЧАСНИКИ

“Очеретяний кіт” (Вінниця)

Заснований гурт у 1995 році. Назва походить від однойменної тварини, яка живе при болоті в очереті, де є все, що їй потрібно для існування, вміє плавати. Учасники гурту дуже люблять мандрувати, але принципово хочуть жити у рідній Вінниці, де можуть спокійно займатись творчими експериментами. Свій стиль гри називають “маза-хата-лаунж”. У “МузБаті” з перших днів.

Дізнайтеся більше про гурт

“TaRuta” (Київ)

«TaRuta» – це злагоджена команда етномузикологів і професійних естрадних музикантів, що не боїться експериментувати і вносити сучасні музичні віяння у автентичний український фольклор. За десять років експериментів «TaRuta» дала нове життя не одному десятку старовинних українських народних пісень, перетворюючи їх на справжні хіти, визнані українською та європейською публікою. На початку кар’єри у 2007-му гурт працював у жанрі класичного етно-року, але вже за декілька років музикантам стало тісно в цих рамках, і вони почали розширювати свої музичні горизонти, експериментуючи з джазом, фанком, диско, електронною музикою і, навіть, з панк-роком. Але єдиним і незмінним стрижнем «TaRuta» завжди була і буде українська ЕТНІКА, що у поєднанні з потрібними музичними компонентами заволодіває вашим серцем, неначе вірус.

Дізнайтеся більше про гурт

“Друже Музико” (Одеса)

“ДРУЖЕ МУЗИКО” – не просто музичний гурт, а справжня формація патріотичного позитиву! Спитаєте, що воно таке?
“У це поняття вкладаємо душу, віру та любов. Це – наше рішення всіх проблем. Віримо, що тільки патріотичний позитив дасть можливість нашій країні розквітнути і розібратися з усіма проблемами, тільки патріоти, які позитивно мислять, можуть підняти Україну до висот у всіх галузях”, – пояснює фронтмен формації Максим Трубніков.

Дізнайтеся більше про гурт

 

“Гайдамаки” (Київ)

“ГАЙДАМАКИ” – музична формація України, що мислить по-європейськи. Має власне альтернативне обличчя, живу основу українського фольку, чіткий соціальний меседж, що формує команда освічених музикантів високого рівня. Інтелектуальна етно-система, що є світовим прикладом яскравої rock та world music культури, синтезом сучасного року, дабу, панку і ска, глибинних скарбів української та балканської музики. Гурт, сформований у часи глобальних історичних змін та становлення української національної свідомості. Вийшов з андеграунду, але не у вітчизняну музичну еліту та закордонну діаспору – їм аплодує Європа. 

Дізнайтеся більше про гурт

“Тінь Сонця” (Київ)

«Тінь Сонця» є одним з найбільш концертуючих рок-гуртів України.
В активі гурту: виступи практично на всіх великих українських фестивалях; регулярні турне містами України з сольними концертами; виступи на найбільших урочистих та святкових дійствах; концерти в зоні АТО, а також участь у благодійних акціях, спрямованих на підтримку бійців та потерпілих у зоні бойових дій.
Однією з найвідоміших композицій гурту є пісня «Козаки», під яку тривалий час виходив на ринг боксер Олександр Усик; ця ж пісня була обрана музичною візитівкою Національної збірної України з футболу на ЄВРО-2016.

Дізнайтеся більше про гурт

“Fata Morgana UA” (Горлівка-Київ)

“Fata Morgana UA” – київський професійний рок-гурт родом з окупованої нині Горлівки.

Дізнайтеся більше про гурт