МузБат презентує співаник «Щедра Коляда»

ГС “Творче волонтерське об’єднання Музичний Батальйон” спільно з популярними українськими виконавцями та гуртами презентували у Києві співаник різдвяно-новорічних пісень «Щедра Коляда». До збірки потрапили народні та авторські музичні твори у сучасній естрадній обробці від гуртів “Піккардійська терція”, Illaria, Очеретяний кіт, Haydamaky, Тінь Сонця / Tin’ Sontsya, Shopping Hour, Zapaska, TaRuta, Друже Музико, тощо. З повним списком виконавців і творів можна ознайомитися нижче.
Унікальність даної збірки «МузБату» у тому, що вона видається у форматі «співаник + CD». Тобто, разом з самою піснею слухач отримує ще й текст, гітарні акорди пісні і ноти основної мелодії вокалу. У такому вигляді збірка «Щедра Коляда» буде безкоштовно розповсюджуватися «МузБатом» серед учнів музичних навчальних закладів, бійців АТО на Донбасі та серед музичних редакторів українських радіо станцій з метою популяризації національної музичної спадщини та традицій.
Презентація збірки відбулася у столичному закладі Gyros Food Bar на свято Андрія, 13 грудня, яке співпало ще й зі 140 річницею з дня народження видатного композитора, ювеліра української народної пісні, автора всесвітньо відомої класичної версії “Щедрика” – Миколи Леонтовича. Презентація відбувалася у форматі святкового концерту за участі музикантів, чиї пісні увійшли до співаника «Щедра Коляда». Під час концерту відбувався збір доброчинних внесків на подарунки для дітей і військових.

1. Піккардійська терція – «Радуйся»
2. ILLARIA – «Божа мати»
3. Zapaska – «Коляда»
4. Shopping Hour – «Ластівочка»
5. Гайдамаки – «Святий вечір»
6. Очеретяний кіт – «Ой, гордопишний пан господарю»
7. Телері – Колисанка
8. Друже Музико – «Щедрівка»
9. TaRuta – «Дай Боже»
10. ILLARIA – «Ой, сивая тая зозуленька»
11. Вій – «Різдвяна балада»
12. Тінь Сонця – «Щедрик»
13. The ВЙО, VrodaRodu і дитячий ансабль «Зернятко» – «Коляда»
14. Очеретяний Кіт – «Ой, посеред двору»
15. TaRuta – «Коляда»
16. OT VINTA – «Ми Коло»
17. Очеретяний кіт – «Тихо падає сніг»