МузБат презентує новий клавірний збірник пісень про Дунай

9 листопада у Києві відбулася загальнонаціональна презентація оновленого академічного збірника пісень про Дунай «Ой тихо, тихо Дунай воду несе». Це вже третє видання даного клавірного співаника, зроблене силами і коштами Громадської спілки «Творче патріотичне об’єднання «Музичний Батальйон». Попереднє видання пісенника “Ой, у гаю при Дунаю”, до якого увійшло 59 українських народних пісень на дунайську тематику, був високо оцінений Британською національної бібліотекою та посіло гідне місце в її колекції.

Презентація збірки відбулася в приміщенні Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського в рамках Всеукраїнського конкурсу бандуристів і кобзарів. Захід проходив у форматі концерту- презентації, участь у якому взяли упорядники збірки, видавці та митці. Зокрема:

Микола Сікора – співак, педагог, музичний упорядник, автор ідеї створення співаників;

Олександр Юрков – співавтор ідеї створення співаників, меценат, волонтер;

Олена Слюсаренко – диригент, педагог, концертмейстер,  музичний редактор, комп’ютерний коректор.;

Василь Нечепа – співак, кобзар, Народний артист України;

Катерина Рябуха  – співачка, студентка НАКККІМ України.

В рамках презентації волонтери «МузБату» провели доброчинну акцію, під час якої співаники були подаровані учасникам Всеукраїнського конкурсу кобзарів і бандуристів. Також «МузБат» через «Нову Пошту» відправить благодійно 100 примірників співаника до музичних шкіл та училищ України.