У Києві презентують «Дунайську Січ 2018»

Українська музика, як зброя в інформаційній війні.

Головний організатор фестивалю – ГС «Творче патріотичне об’єднання «Музичний Батальйон» об’єднує українські гурти та музикантів для боротьби з ворожою окупацією інформаційно-культурного простору України. Своєю діяльністю «МузБат» забезпечує духовну підтримку українського війська, жителів прифронтових територій та окремих регіонів України, які перебувають під ворожим інформаційним тиском.

Рок-фестиваль «Дунайська Січ» – це один з найбільш масштабних та найважливіших заходів спілки, який відбувається щорічно в м.Ізмаїл, Одеська обл. Минулого року до участі долучилися також і закордонні гурти «Skyle» (Литва) та «VURAJ» (Білорусь), що дозволило фестивалю отримати статус «міжнародного». У 2018 році у Ізмаїлі свою творчість презентуватимуть естонський гурт “Svjata Vatra” та “The SUPERBULLZ” з Білорусі.  

23 червня о 13:00 у київському Арт-сквері ім. Василя Сліпака відбудеться презентація V Міжнародного рок-фестивалю «Дунайська Січ». На зустрічі організатори розповідатимуть про головні ідеї та цілі фестивалю цього року.

Презентація відбудеться за участі хедлайнерів фестивалю – гуртів «Гайдамаки», «Тінь Сонця», «TaRuta», «Очеретяний Кіт», тощо. В рамках заходу також відбудеться презентація оновленої аудіо-збірки переспівів українських народних пісень про Дунай від відомих українських виконавців – «Коло тихого Дунаю». Упорядник збірки – Роман Кріль (гурт «Очеретяний Кіт»).

Захід пройде за адресою:

Арт-сквер ім. В.Сліпака (на розі Андріївського узвозу та вул. Боричів Тік). Реєстрація гостей та представників ЗМІ розпочнеться о 12:30.

З питань акредитації звертатися:

Романенко Євген – координатор заходу

Тел.. 097-52-82-411

email – ta_ruta@ukr.net