Нескорений ПроRock
Літературно-музичний фестиваль в Cквері імені Василя Сліпака
Проєкт «Нескорений ПроRock» (Літературно-музичний фестиваль в Cквері імені Василя Сліпака) спрямований на посилення української культурної ідентичності та протидії російській агресії в культурній сфері, розвінчання культурних стереотипів та феноменів буденної свідомості українців, через звуження контактності з російською культурою, відходу від віктимізації до ролі повноцінного та повноправного учасника світового культурного контексту.
Сучасне українське суспільство потребує культурної єдності та національної самоідентифікації. Нині в соціумі існує запит на пошук власної історичної та культурної ідентичності. Без знання творчості видатних українських поетів відповісти на нього повною мірою не можливо, тож ця творчість – гостро актуальна у наші дні – має бути представлена в сучасних формах мистецтва.
Проєкт спрямований на поєднання сучасності та історії української письменності. Сучасні музичні колективи та музиканти виконують пісні, які вони створили на вірші Василя Стуса, Олени Теліги, Василя Симоненко, Тараса Шевченко. Музична адаптація віршів значно осучаснить, актуалізує та розширить цільову авдиторію – від тих, хто цікавиться літературою, до тих, хто надає перевагу музиці. Запропонований проєкт є своєчасним з огляду на соціально-політичний, загальнокультурний та ідеологічний контексти. Втілення проєкту стане важливим кроком у протидії агресивній гібридній пропаганді нібито вторинності та відсталості української культури. Творчість українських поетів залишається актуальною й сьогодні. Вони привертають увагу не лише талантом, а й мужньою громадянською позицією. Власне, саме така позиція й вигострила їхній талант. Слово ж, ставши одного разу зброєю й силою, має властивість не втрачати цих ознак – і в складні часи знов ставати опорою духу для народу, чиїми Пророками воно було мовлене.
Багато віршів українських поетів надихнули композиторів та музикантів на створення геніальних пісень, які стали широковідомими в Україні та за її межами. Іноді, слухаючи сучасну пісню, ми й не здогадуємося, що текст написаний, наприклад, Іваном Франком, а не нашим сучасником. Проєкт літературно-музичного фестивалю «Нескорений ПроRock є логічним продовженням намагань збагатити аудіопростір творами видатних поетів, присвятивши кожному окремий музичний альбом – відтак цю потужну поезію можна буде не лише читати, а й слухати, а самі поети стануть значно ближчими слухачеві. Розширюючи свої межі новими поетичними іменами, з одного боку, та новими авторами музики й виконавцями, з другого, цей музичний проєкт здатен викликати перехресний інтерес в обох галузях: поезії та музиці, а відтак – пробудити хвилю пісенної творчості, в основі якої лежить добротне та актуальне художнє слово. Також – через посилення інтересу до сучасної української пісні – бачимо вплив проєкту на мовне питання, на збільшення сили опору російському слову.
Проєкт передбачає проведення літературно-музичних заходів та складається із 6 концертів по суботах: 15.06.2024 – 27.07.2024. (При несприятливих погодних умовах, проведення заходів автоматично переноситься на наступну суботу, кількість проведених заходів не повинна бути меншою за 6).
Кожний літературно-музичний захід є унікальним.
Подія розрахована на 1 г 20 хв – 1 г 30 хв та складається із:
– виступу письменника (поета чи прозаїка) тривалістю 25-30 хвилин розбито на кілька сетів;
– виступу музикантів або гурту, розбито на два сети;
– спілкування митців з публікою;
– інтерактиви.
До проєкту залучені письменники-військові ЗСУ, які зараз боронять нашу державу від агресора.
Для поєднання сучасності та історії української письменності, музиканти виконують пісні, які вони створили на вірші Василя Стуса, Олени Теліги, Василя Симоненко, Тараса Шевченко.
Місце проведення: Сквер імені Василя Сліпака, м. Київ.
Терміни проведення: 15.06.2024 – 27.07.2024
Фестиваль відбудеться у мистецькому просторі, який дуже знайомий всім киянам та гостям столиці. Час проведення заходу у суботу, 15-00. Простір проведення- вільний. Всі бажаючи можуть бути присутні на цьому заході.
Під час проведення заходу здійснюється online трансляція. Її можна подивитись, як на сайті Музбату, так і у соціальних медіа.
Попередньо по письменникам та виконавцям.
Поезія та проза:
Артем Поліжака;
Павло Білянський;
Дмитро Лазуткін;
Олена Гусейнова;
Елізавета Жарікова;
Маріна Пономаренко;
Артур Дронь;
Дмитро Лірантович;
Валерія Суботіна (“Нава” Карпиленко).
Музика:
Друже Музико;
Таня Ша, тріо;
Akustikos;
Оркестр почесної варти;
Очеретяний кіт;
Віталій Кириченко, тріо;
Орест Криса, тріо.
Кількість учасників та виконавців може змінюватись в залежності від можливості відлучитись на час проведення заходу.
Книга, яку ви бачите, написана 4 роки тому. За різних обставин, серед яких – повномасштабна війна Росії проти нашої суверенної держави, документальна повість побачила світ лишень тепер, 2024-го, на десятий рік вторгнення росіян в Україну.
Ця документальна повість включає передісторію, в якій розповідається про стан українсько-російського кордону після розпаду СРСР, складні етапи становлення кордону між двома суверенними державами, відмінність несення служби українськими та російськими прикордонниками. Про ті події написано не так багато. А детальний опис із заглибленням в проблематику охорони ділянки державного кордону з північним сусідом напередодні новітньої російсько-української війни, прогалини та прорахунки, а то й саботаж при розбудові та захисті «міждержавної межі» оприлюднюються чи не вперше.
Замовити книжку:
- Зробити благодійний внесок у розмірі 350 грн, використовуючи QR код,
чи перейти за посиланням
- Відправити лист-заявку на адресу muzbat.info@gmail.com, вказавши П.І.Б. та додавши квитанцію про сплату благодійного внеску у розмірі 350 грн.
Скорочена версія посилання на реквізити, більш зручна для відправки в мессенджери (скопіюйте та кидайте у вайбер,телеграм тощо)
https://pb.ua/short?5YVRN
Вже незабаром!
Новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура.
“Голоси фронтиру” — це серія із 10 радіоесеїв, написаних та озвучених військовослужбовцями, які через власні історії та роздуми діляться зі слухачами своїм досвідом, рефлексіями та емоціями.
У проєкті взяли участь:
Віталій Кириченко, фронтмен гурту “НУМЕР 482”, військовослужбовець, підрозділ “Культурний десант”;
Павло Паштет Белянський, письменник, сценарист, молодший сержант ЗСУ;
Оксана Пономарьова, директорка міжнародного благодійного фонду “Res.Publica”, сержант ЗСУ, інструкторка з військового лідерства;
Артур Дронь, письменник, молодший сержант ЗСУ;
Єлизавета Жарікова, поетеса, музикантка, бойовий медик, молодший сержант ЗСУ;
Борис Рябуха, полковник ЗСУ, учасник боїв за Донецький аеропорт, Авдіївку, Піски, Харків.
Прем’єра відбудеться в ефірі Радіо Культура з 6 по 15 травня.
“Такий формат діалогу із аудиторією – надзвичайно важливий, незалежно від того, яким чином він відбувається”, — говорить Оксана Пономарьова.
“В ідеалі мені б хотілося, щоб замість мене мої есеї зачитував хтось із голлівудських акторів. Але вони в той день були зайняті, тому довелося читати мені”, — ділиться роздумами й жартує Віталій Кириченко.
“Якщо в етерах немає постійної присутності людей у пікселі, суспільство намагається від військової теми відійти. Це властивість психіки, люди не можуть постійно жити в жаху. Це норм. Але не норм, коли прірва між цивільними та військовими стає настільки великою, що вони перетворюються на два різні світи”, – розмірковує Павло Паштет Белянський.
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал
представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду
«Відродження».13:40
З нагоди дня народження поета-шістдесятника, діяча руху опору – Василя Симоненка, спільно із Волонтерським Центром Благодійним Фондом КОЛО, у Театрі “Сузір’я” відбулась презентація четвертого альбому-збірки серії “Нескорений ПроRock”. Вперше вірши поета прозвучали у музичному аранжуванні відомих музичних виконавців.
Дякуємо всім, хто долучився! Хто творив і продовжує творити цю історію разом з нами: KOZAK SYSTEM, ТЕЛЬНЮК: Сестри, Віталій Кириченко, ILLARIA, Очеретяний кіт, Друже Музико, Shopping Hour GRP та іншим артистам, а також Студія Кофеїн, Tanya Sha і Andriy Makarenko.
Альбом “Нескорений ПроRock. Василь Симоненко” доступний на YouTube каналі Музичний Батальйон за посиланням:
російських артистів, які підтримали анексію
Криму
Шановний Олександре Владиславовичу!
Прогресивне українське суспільство вкрай занепокоєне, стурбоване й неабияк обурене інформацією, оприлюдненою українськими ЗМІ, що громадянин Росії Василь Вакуленко, відомий під псевдонімом «Баста», який раніше незаконно відвідував окупований Крим, давав там концерти та неодноразово підтримав і прославляв анексію півострова, безперешкодно приїхав на корпоратив до Києва на початку травня цього року.
Також за інформацією офіційних сайтів із розповсюдження квитків на концерти відомо, що 25 та 26 червня 2021 року заплановано концерт Басти в Києві в «Stereo Plaza».
Нагадаємо, що в 2014 та 2015 роках Баста гастролював у Ялті, чим порушив порядок перетину кордону України під час поїздок до окупованого Криму. Також він став одним із суддів російського конкурсу на кращу пісню про Кримський міст.
У 2017 артистові заборонили в’їзд в Україну на три роки. Однак минулого року цей термін заборони сплив, і Василь Вакуленко знову приїхав до України та планує концерт у столиці й тур великими містами. Це «перша ластівка» нового витка культурної експансії Москви в Україні. Принагідно варто згадати й нещодавні спроби влаштувати тур ще одного російського виконавця Моргенштерна – за яким, як не важко здогадатися, паровозом повезуть інших російських гастролерів, по суті, повертаючи Україну в часи, коли з нашої країни виконавцями країни-агресора вивозилися сотні тисяч доларів.
Творча спільнота України, до якої входять чимало патріотичних українських музикантів, волонтери, військові обурені бездіяльністю влади й силових органів щодо оприлюдненої інформації, формалізмом й небажанням зрозуміти небезпеку появи агентів впливу зі світу шоу-бізнесу й їхнього безпосереднього контакту з великою авдиторією. Вважаємо, що багаторазові висловлювання російського артиста Василя Вакуленка (Басти) на підтримку Путіна та «руського міра» в Криму повинні нести за собою наслідки, такі як заборона в’їзду на територію України.
Вимагаємо від Міністерства культури та інформаційної політики вжити вичерпних заходів по скасуванню виступу Василя Вакуленка в Києві, а також надати правоохоронним органам позицію Міністерства щодо продовження/поновлення санкцій відносно інших російських артистів, які відкрито підтримують анексію та окупацію частини території України.
Валерій Суботін,
Голова правління ГС «Музичний батальйон»
Олександр Ягольник,
Генеральний продюсер фестивалю «Дунайська Січ», композитор, поет, продюсер
Упродовж 2018-2020 рр. Музичний батальйон проводив конкурс на кращий варіант пам’ятника Василю Сліпаку – Герою України, солісту Паризької національної опери, кавалеру орденів «За мужність» І ст. та «Золота зірка». Головною вимогою до скульптури було представлення поєднаного образу Василя Сліпака – Воїна і Митця.
Проєкт пам’ятника Василю Сліпаку від скульптора Анатолія Гайдамаки.
Проєкт пам’ятника Василю Сліпаку від скульптора Олексія Пергаменщика
Проєкт пам’ятника Василю Сліпаку від скульптора Олега Пінчука
Проєкт пам’ятника Василю Сліпаку від скульпторів Михайла Горлового та Олександра Фурмана
Проєкт пам’ятника Василю Сліпаку і концепт скверу від скульпторів Віктора та Дмитра Рябових
Шановний Володимире Олександровичу!
Українське суспільство вкрай занепокоєне затриманням та звинуваченням відомого українського волонтера, лідера музичного гурту «Riffmaster», сержанта Сил спеціальних операцій ЗСУ Андрія АНТОНЕНКА у вбивстві журналіста Павла Шеремета.
Андрій є визнаним у патріотичному мистецькому середовищі авторитетом із відмінною репутацією. З травня 2015 року він як волонтер разом із солістом групи «Тартак» Олександром Положинським виступав на фронті для бійців. Згодом сам підписав контракт і пішов на фронт у складі підрозділів ЗСУ.
Творча спільнота України, до якої входять і численні патріотичні виконавці відомих на фронті активістів громадської спілки «Музичний батальйон», обурена звинуваченнями на адресу Андрія Антоненка у страшному злочині, що базується на очевидно хитких доказах. Ми, як частина волонтерсько-патріотичного фронту, відзначаємо зростання останнім часом звинувачень саме патріотів України та потурання влади антиукраїнським силам щодо дискредитації волонтерського руху.
Упевнені, що спроби переслідування українських патріотів закінчаться провалом і зневірою до влади.
Тож українські громадсько-культурні діячі звертаються до Вас, шановний Володимире Олександровичу, з вимогою забезпечити безумовне дотримання статті 62 Конституції України в контексті статті 6 Конвенції про захист прав людини та терміново сприяти звільненнюз-під варти Андрія Антоненка, не допустити судилища над українським патріотом та знайти справжніх убивць журналіста Павла Шеремета.
Це має стати справою честі для Вас, пане Президенте!
Слава Україні!
Героям Слава!
Голова Спілки «Музичний батальйон»
Валерій СУБОТІН
А та також під листом підписуються:
- Сергій ФАЙФУРА
- Орест КРИСА (гурт «Сонячна машина»)
- Максим ТРУБНІКОВ (гурт «Друже Музико»)
- ТЕЛЬНЮК: сестри
- Леся ВОРОНЮК (засновниця Дня вишиванки)
- Євген РОМАНЕНКО (гурт «TaRuta»)
- Таня ШАМШЕТДІНОВА (музична продюсерка)
- Роман КРІЛЬ (гурт «Очеретяний кіт»)
- Микола ДОЛЯК (гурт «Очеретяний кіт»)
- Леся РОЙ (гурт «Телері»)
- Сергій ХОМЕНКО (гурт «OLEUM»)
- Leo TSEEPEACE
- Віталій ТАРАПАТА
- Юрій РУФ
- Ігор РОМАН (гурт «Fata Morgana»)
- Антон КОЦАР (гурт «Fata Morgana»)
- Юрій ТОВСТОГАН
- Юрій МАКАРОВ
- Олег ВДОВІЧЕНКО (редактор на «RockRadioUA»)
- Тетяна ВДОВІЧЕНКО (музичний редактор на «RockRadioUA»)
- Михайло ДЗЮБА (автор та ведучий на «RockRadioUA»)
- Олексій КАЗАНЦЕВ (автор та ведучий на «RockRadioUA»)
- Костянтин КОНОХОВИЧ (автор та ведучий на «RockRadioUA»)
- Тетяна ВЛАСОВА ( гурт “Vlasna”)
- Дмитро ВЛАСОВ ( гурт “Vlasna”)
- Віктор КАЙДА (священик, автор та ведучий на «RockRadioUA»)
- Костянтин БОНДАРЕНКО (автор та ведучий на радіо «Garta»)
- Олександра КОНОПАЦЬКА (авторка та ведуча на радіо «Garta»)
- Ростислав КУЗИК (автор та ведучий на радіо «Garta»)
- Сергій ПОЗИВАЙЛО
- Василь Живосил ЛЮТИЙ
- Володимир КАВЕРІН
- Сергій СТРОЯН (гурт «Чумацький Шлях»
- Тарас КОЗАК (гурт «TaRuta»)
- Олександр ЮРКОВ
- Руслан ГІРЧАК (гурт «Новимний Кудень»)
- Іван САЗОНОВ (Daily Metal)
- Єгор ЦВЄТКОВ (Daily Metal)
- Костянтин НАУМЕНКО (гурт «Sunrise»)
- Назар СТРИГУН (музичний продюсер)
- Сергій МОРОЗ
- Тома БУТКО (дует «BeTwins»)
- Ірина БУТКО (дует «BeTwins»)
- Таїса ПАРАЩУК
- Юрій ДУБИНСЬКИЙ (учасник проєкту «Немає меж»
- Микола ГРИЦЕНКО (поет, письменник)
- Тарас ОСАУЛЕНКО
- Оксана КРОТЮК (письменниця)
- Володимир РІЗНИК (голова Творчої спілки звукорежисерів України)
- Максим БОЙКО
- Дар’я НАУМЕНКО (гурт «NOVI»)
- Назар САРАБУН (гурт «Новимний Кудень»)
- Юрій МАКАРЕНКО (гурт «Banderstadt ZP»)
- Михайло САВИЦЬКИЙ (гурт «Banderstadt ZP»)
- Андрій СИДОРЕНКО (гурт «Banderstadt ZP»)
- Анастасія МАКАРЕНКО (гурт «Banderstadt ZP»)
- Тимофій МАКАРЕНКО (гурт «Banderstadt ZP»)
- Дар’я СУХАЦЬКА (гурт «Banderstadt ZP»)
- Марія СОЛТИК (головний спеціаліст відділу освіти)
- Роман СОЛТИК (будівельник)
- Володимир КИРИЛОВ (гурт «Granat»)
- Микола СІКОРА
- Сергій ВАСИЛЮК (гурт «Тінь Сонця»)
- Сергій МАКАРЕНКО (музичний проєкт «CJ Mars»)
- Роман ГАЙДУК
- Андрій СОЙМИК (НГУ)
- Владислав ЛІСНЯК (пенсіонер)
- Юля ПІШТА (працівниця музею)
- Олена МАРТИНЧУК
- Інна НАБИТОВИЧ (Національна музична академія України)
- Олександр ЖАЛІЙ (вільний філософ і музикант)
- Ольга РОВЕЦЬКА (писанкарка)
- Оксана ВАСИЛЬКОВА (фотограф)
- Наталя ЛЮТІКОВА (громадська діячка)
- Ярина ТОВКАЙЛО (гурт «TaRuta»)
- Тетяна МІЩЕНКО
- Сергій ТЯГНИРЯДНО (Студія Crystal Sound, звукоінженер)
- Олена ЮХИМЧУК (економістка)
- Олександр ГАГАЄВ (командир медеваку ПДМШ ім. Миколи Пирогова)
- Сергій МОЗГОВОЙ (ПДМШ)
- Вадим ЯНЕНКО (ННПМ НАНУ/науковець/палеонтологія)
- Роман БАЦИК (підприємець)
- Олександр ОЛІЙНИК (голова благодійного фонду)
- Олександр ПЛЮХІН (учасник бойових дій)
- Олександр ГАВРИЛОВ (пенсіонер/інвалід 1 групи)
- Таміла ДАНІЛЕВСЬКА (виконавчий директор БФ ПДМШ ім. М. Пирогова)
- Світлана АНДРЄЙЧУК (керівниця юридичного департаменту БО МБФ РЦ Шпиталь Майдану)
- Наталія ФУРГАЛЕЦЬ
- Іван ЯКОВЕНКО
- Юлія ГОНЧАРОВА (громадська активістка)
- Анна КЛИМЕНКО (доброволець в ПДМШ ім. М. Пирогова)
- Олександр КОЗИНЕЦЬ (гурт «OLEUM»)
- Катерина ЯКИМОВИЧ (волонтерка)
- Дмитро МІРОШНИЧЕНКО (фронтовий волонтер)
- Ярослав ГРИНИШИН (викладач по класу фортепіано)
- Зіновій МЕДЮХ (гурт «Кулі», резерв 1 бату С. Кульчицького)
- Ольга ГРІНЕНКО (ІТ-спеціалістка)
- Олександр ПИЛИПЕНКО (друкарня «ПИЕЛ»)
- Тарас ІВАХ (підприємець)
- Вадим САВВОН (водій)
- Владислав МОШЕНЕЦЬ (пожежник)
- Руслан КОЗАК (пенсіонер)
- Андрій НЕВІДОМИЙ (модельєр-конструктор військової форми)
- Аліна ПРИЙМАК (учасниця АТО/ООС)
- Олена КРИВОНОС (домогосподарка)
- Сергій ТИЩЕНКО (стрілець III ОСР ДУК ПС)
- Олексій ВАСІЧЕВ
- Сергій ГОРОХ (Powermusic)
- Роман БУГА (ЗСУ)
- Сергій ВЕПШИН (фармацевт)
- Ольга ГРИЦАЙ (ТОВ «Джи Би Пласт»)
- Аміна БАЙБУЗ
- Наталія ПРОКОФ’ЄВА (пенсіонерка)
- Валерій ВЄХТЄВ (громадський діяч)
- Олексій ПУСТОВОЙТ (волонтер)
- Олександра ТАРАСОВА (оперна співачка)
- Сергій ЛЕПКАЛЮК (підприємець)
- Сергій БИСТРОВ (підприємець)
- Олена ГАВРИЛЕНКО (педагог)
- Сергій МАЦЮК (Vuyko Bill’s Blues Band)
- Світлана ЧЕРНИШОВА (пенсіонерка)
- Віктор КАРМАЗІН (юрист)
- Олександр ДЕГТЯРЬ
- Юлія ВОТЧЕР (президент ГО “Мольфар”)
- Родіон ШОВКОШИТНИЙ (видавець)
- Олексій ПЕРЕВЕРЗЄВ (дезінфектор)
- Сергій ФЕЩЕНКО (ПАПА Карло)
- Катерина ВИТВИЦЬКА (художник по костюмам)
- Артем НОСКОВ (Fight Family Club)
- Дан ТЯЛІН (НЦУ)
- Анастасія БЕРЕЗІЙ (журналістка)
- В’ячеслав МІЛЬМАН
- Юрій ПОГОРІЛИЙ (енергетик)
- Костянтин БІЛОБОРОДОВ (волонтер)
- Іван КАПУЩАК (Тень)
- Сергій ОСИПЕНКО (фрілансер)
- Тарас СВИСТУН (водій)
- Вікторія ХІЛЬЧЕНКО (ЗСУ)
- Галина УМАНЕЦЬ (Херсонський волонтерський центр допомоги ЗСУ)
- Сергій ПАВЛЮКІВСЬКИЙ (юрист)
- Євген ПОЛЯКОВ (каскадер)
- Сергій МІЩЕНКО (ЗСУ)
- Едуард ХАТМУЛЛІН (ГО «Схід та Захід єдині»)
- Євген ГАЙКАЛОВ
- Анастасія НЕДБАЙ (підприємиця)
- Іван ТЕРЕЩЕНКО (водій)
- Валентин ЛУНЕЙКО (волонтер)
- Ренат АБДУЛИН
- Олег ДОВГАНЬ (лікар з медицини невідкладних станів)
- Наталія ПРИЛУЦЬКА (волонтерка)
- Володимир РОГІНЕЦЬ (дизайнер)
- Анастасія ЗАХАРЧЕНКО (писанкарка)
- Анатолій ВЕКСКЛЯРСЬКИЙ (журналіст #KyivFM #djTolя, #KYIVMISTAh)
- Вадим КОНОНОВ (режисер)
- Микола ГАЛИЧ (ЛНАМ)
- Поліна ІВАНОВА (директорка гурту «Riffmaster»)
- Володимир ГОЛОВНЬОВ (Rock School)
- Олександр ОСТАПЧУК (водій)
- Світлана ЗИМНЯ (підприємиця)
- Олексій МИХАЙЛЕНКО (Волонтер фонду «Мир і Ко»)
- Олена ШОВКОПЛЯС (сфера обслуговування)
- Андрій ЛИТВИНОВ (гурт «Пирятин»)
- Ігор ЯЗЕНКО (волонтер)
- Ілля КОТОВ (енергоефективна галузь)
- Роман ПАРТАК (волонтер)
- Валентин ЛЕЩИНСЬКИЙ (гурт «Циферблат»)
- Світлана КОРОЛЬОВА (Голова ГО «Жіноча волонтерська сотня самооборони Чернігівщини»)
- Ірина БЕЛЕЦЬКА (фрілансерка)
- Володимир КОНОТОП (А.П)
- Дмитро БЕЗВЕРХИЙ (чемпіон світу з кікбоксингу)
- Євгенія ЧУПРИНА (поетеса, членкиня Міжнародного ПЕН-клубу)
- Павло КЛОЧКО (#Домік)
- Василь ПИСАРЕНКО (інженер)
- Ольга СТЕЦЬКА-ЦАБАК (НПУ)
- Олександр ГРЕБЕНЮК (активіст)
- Дмитро МЕТЬОЛКІН (пенсіонер)
- Анастасія КОВИРШИНА (гурт «Properganja»)
- Аркадій СОТНИК (гурт «Bredberi»)
- Галина ВАЩУК (лікарка)
- Ігор РУСІН (журналіст)
- Костянтин ГУСЄВ (військовий резерв України)
- Кузьма ДИКИЙ (творчий діяч)
- Олександр ШЕПЕЛЬ (освітянин)
- Дмитро АСТАФЄВ (підприємець)
- Ольга СЯТЕЦЬКА (викладачка фортепіано)
- Оксана ШАМРАЙ (хендмейдерка)
- Олександр ПІПА (музикант)
- Геннадій ТІТОВ (скульптор)
- Владислав ГИЛУН (ветеран АТО)
- Юрій БУЗЬКО (концертний фотограф)
- Олександр ОСАДЧИЙ (Об’єднання промисловців та підприємців Дергачівського району)
- Оксана МУРАВЛЬОВА (розмовний клуб «Файно»)
- Олександр ПШЕНІК (підприємець)
- Олена ГАВРИЛЮК (пенсіонерка)
- Ганна ЩЕРБІЙ (підприємиця)
- Аліна НАРАГАН (медик)
- Алла ДЕЛІПОВИЧ-СУРЖИКОВА (акторка, співачка, волонтерка)
- Володимир МЕЛЬНИКОВ (продавець)
- Дмитро КРЮКОВ (ЗСУ)
- Сергій ПОЗНЯК (підприємець)
- Катерина ПОЗНЯКОВА (підприємиця)
- Владислав КОЗЛОВСЬКИЙ (IT- Technology)
- Олександр СТАСЕНКО (машиніст)
- Юрій БЕНЯЄВ (військовий пенсіонер, волонтер)
- Олександр ПАСЕНКО (інвалід дитинства)
- Володимир САВЧУК (УПП)
- Аліна ДЗІГОВСЬКА (фінансистка)
- Станіслав ЧЕПУРКО (телевізійний режисер)
- Валерія КОВАЛЕНКО (учителька)
- Тимур ЗАХАРЧЕНКО (дилер)
- Денис ЗАЙВИЙ (НІКО ДНІПРО)
- Владислав СВИНЦОВ (столяр)
- Юрій ПЕРНАТІЙ (керівник відділу промислового підприємства)
- Володимир ЧЕРНИШ (фінансист)
- Геннадій ГАТЧЕНКО (логіст)
- Сергій ХОДОРОВСЬКИЙ (будівельник)
- Олена ТИМОШЕНКО (домогосподарка)
- Марина ЧОРНА (підприємиця)
- Олександр МІСЮРА (продюсер)
- Микола ГУРТОВИЙ
- Аліса КАРЛОВИЧ (домогосподарка)
- Роман КОХАН (ІТ-спеціаліст)
- Віктор АНТОНЮК (студент)
- Людмила СМІРНОВА (логістка)
- Валерій МУСЕВИЧ (військовослужбовець)
- Юрій ГОНЧАР
- Олександр ДЖОГА (ЗСУ)
- Станіслав КРИЖАНІВСЬКИЙ (Стас Рокер)
- Світлана ЛИТОВЧЕНКО
- Надія МОМОТ
- Світлана РОЗУМІЄНКО
- Олег ІВАНЧЕНКО (пенсіонер)
- Петро КОШПЕТРУК (пенсіонер)
- Ліна МОРКВИЧ
- Володимир КУБРАК (підприємець)
- Ольга ВОЛОШИНА (бухгалтерка)
- Роман СЕРЕБРЯКОВ (ЗСУ)
- Андрій СІКОРА
- Ірина СКВИРА (медик)
- Наталія БОНДАРЕНКО (домогосподарка)
- Ірина ЧЕРГИК (хореографиня)
- Любов ШКОЛА (пенсіонерка)
- Марина САДОВСЬКА (поварка)
- Оксана ЗАЙЦЕВА (волонтерка)
- Оксана ХІЛЮКОВА (працівниця культури)
- Сергій КОМЯКОВ
- Олена ФЕДОРЕНКО (освітянка)
- Сергій ПРОКОФ’ЄВ (пенсіонер)
- Сергій БЕРСИМЕНКО (військовий)
- Леонід ГОМЕЛЮК (фотограф)
- Олена ІВАНЧЕНКО (студентка)
- Людмила ЦІЛИК (учителька)
- Томаш ЗЕЛЕНЯК (робітничий)
- Олексій КАРПУСЕНКО (охоронець)
- Тамаз ЄРЬОМІН-ГОГОЛАДЗЕ (тележурналіст, актор, режисер)
- Павло ПАНЧЕНКО
- Маріанна ФРОЛОВА (соціальний працівник)
- Назар СОКУР (науковець)
- Марина ПОЛІЩУК (продавчиня)
- Оксана РОЗАРИЦЯ (керівниця виробництва)
- Андрій ГОНЧАРУК (видавець)
- Ольга МАТУШЕВИЧ (менеджерка тендерного відділу)
- Олександр ГРИПЕНКО (механік)
- Олена Каменярська (волонтерка)
- Віра ОЛЕШ (БФ “Еко-милосердя” – Гурт ВИШИВАНКА)
- Оксана КОСТРОМІНА (економістка)
- Володимир КАРПЕНКО (гурт «Тотем»)
- Юрій МОТРИЧ(Mokastudio)
- Любов ЗЕЛЕНСЬКА (аматорка)
- Роман КОФАНОВ (підприємець)
- Галина ШЕВЧЕНКО
- Олена ДАВИДЕНКО
- Віра БІЛІЦЬКА (менеджерка з комунікації)
- Леся ГОНЧАРЕНКО
- Олександр РЕШТАНЕНКО (лікар)
- Петро КИДАНЧУК (Гурт «День За»)
- Наталія ШЕВЕЛЕНКО (касирка)
- Наталія ШАБАЛІНА (промислова галузь)
- Тетяна МАЛИГІНА (ІТ-менеджерка)
- Наталія ЧЕРНІЄНКО (галузь геології)
- Неоніла МАЦЮК (пенсіонерка)
- Ольга ВДОВИН
- Галина ДУХОВСЬКА
- Олег ФЛОРЕСКУЛ (викладач)
- Валерія ПАВЛЕНКО (журналістка)
- Світлана ЛИТОВЧЕНКО (фотографиня)
- Андрій ПЛОТИЦЯ (ПДМШ)
- Ліка КРЕЧЕТОВА
- Олександр ЛЕБЕДЄВ (лізинг)
- Павло МАЛИЙ (електро-зварювальник)
- Максим ДОРОШИН (водій)
- Вадим БЕССАРАБ (шахтар)
- Станіслав ГЕРАСИМЕНКО (учасник АТО)
- Сергій КОНОНЕНКО (автор і виконавець)
- Ігор РАДЧЕНКО (пенсіонер)
- Катерина САМОГОРОДСЬКА (бухгалтерка)
- Ірина БОЛГАРОВА (мистецтвознавиця)
- Дар’я УТЄШЕВА (Kvitka Stepova)
- Борис ОВЧАРОВ (ветеран АТО, волонтер)
- Руслан КАРІМУЛІН (лікар)
- Ігор СТУКАН (ГФ «Плоскирівська сотня»)
- Валентина ПЛАВСЬКА (контент-менеджер)
- Валерій ВАРЕЦЬ (підприємець)
- Марина КУЗЬМЕНКО (вчителька)
- Сергій БОЙКО (автор і виконавець, волонтер)
- Ігор КУМЕЧКО (фермер)
- Сергій БУЛАВСЬКИЙ (охоронець)
- Олег ДМИТРУК (артист Волинської обласної філармонії)
- Ігор БИКОВ (керівник Шпиталю Майдану)
- Олександр БАРАНОВСЬКИЙ (виконавець)
- Дан ТЯЛИН (НЦУ)
- Ігор КУДИБИН (інженер)
- Ніна ТЕРЕХОВА (голова благодійного фонду)
- Олександр ЗВЄЗДА (Спілка ветеранів АТО/ООС)
- Віталій МАШКОВ (лікар МНС)
- Вікторія РОМАСКЕВИЧ (підприємиця)
- Ольга ЧИКАЛО (волонтерка)
- Світлана ХЛЯПОВА
- Олег ЗАЙЧЕНКО (сержант)
- Наталія ФЕДОРИШИН (вихователька)
- Валіулла ШАМШЕТДІНОВ (працюючий пенсіонер)
- Олег ДМИТРУК (артист)
- Сергій КОНОНЕНКО (автор і виконавець пісень)
- Світлана ІВАНИШИНА (пенсіонерка)
- Тетяна КРИВОШЕЙ (волонтерка)
- Олексій ГЕЛЬПЕРІН (дизайнер)
- Євген КРЕДЕНЦЕР (оператор-постановник)
- Наталія АЗЗА (волонтерка)
- Вікторія ЛЯШЕНКО (мама у декреті)
- Тетяна ІВАНЧЕНКО (пенсіонерка)
- Інга ЦИРКУЛЕНКО (клінінг)
- Віктор СТРАТІЛАТ (підприємець, волонтер)
- Аліна ШАЛАТА
- Ганна СІВАЛЬНЄВА (архітекторка)
- Марія ЦМОВЗ (домогосподарка)
- Микола ПАЛАМАРЧУК (поет, прозаїк)
- Оксана ЖЕНЖЕРА (дизайнерка-верстальниця «Літературної України»)
- Людмила КОНДРАЧУК (вчителька)
- Галина ШИМАНСЬКА (лікарка)
- Марія САЛКО (ІТ-спеціалістка)
- Тетяна ОГАРЬОВА (працівниця туристичної сфери)
- Олена ПІНЧУК (офтальмолог)
- Світлана ІВАНОВА (домогосподарка)
- Ірина РОМАХ (бухгалтерка)
- Ніна КУЦА (інвалідка ІІІ групи)
- Тетяна ІВАНЧЕНКО (пенсіонерка)
- Тетяна ГОЛУБНИЧА (масажистка)
- Ірина САМОЙЛЕНКО (вчителька, голова ДВО «Патріот»)
- Олена СОЛОМОНОВА (журналістка)
- Сергій ДУБЧАК (фрілансер)
- Олег ТКАЧЕНКО
- Олександр ЧЕКМАЗ (ГО ВО «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь»)
14 січня 2020 року, в День Святого Василя, о 19:00 у Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться концерт-присвята пам’яті Василя Стуса за участі відомих українських музикантів, які презентуватимуть новий музичний альбом на вірші поета.
Його боялася радянська влада й двічі садовила за ґрати.
Його твори забороняли як антирадянські, і табірні наглядачі щоразу вилучали й нищили їх.
Його називали особливо небезпечним рецидивістом і, зрештою, згубили в карцері…
А увесь Світ вважав його геніальним модерновим поетом.
І хоча пройшло вже майже 35 років із дня його смерті – творчість нескореного пророка не забута, а навпаки – надихає митців на створення нових і нових музичних творів на його вірші.
Нескорений ПроRock. Василь СТУС
На вас чекатимуть
народні артисти України Тарас Компаніченко, Марія Бурмака та сестри Тельнюк; гурти «Хорея Козацька», «Fata Morgana UA», «Очеретяний кіт» та дует «BeTwins», а також Сергій Василюк (рок-гурт «Тінь Сонця»); Сергій Файфура, Орест Криса (гурт «Сонячна Машина»); Ольга Гриськова; Неля Франчук і Григорій Лук’яненко, Таня Ша, Василь Живосил Лютий, Северин Данилейко і Наталя Прокопович.
Ведучий концерту – легендарний Юрій Макаров
“Нескорений ПроRock” – це музичний альбом на безсмертні вірші видатного українця, дисидента, борця за Незалежність України Василя Стуса. Збірка складається зі співаника та CD-диска, містить 16 віршів-пісень з текстами та акордами. Переднє слово від письменника, відповідального секретаря Національної спілки письменників України Миколи Гриценка, післямова Василя Стуса зі збірки “Зимові дерева”.
Автор ідеї проєкту «Нескорений ПроRock» – Ігор Роман, фронтмен рок-гурту «Fata Morgana UA».
Квитки на Concert.UA – https://concert.ua/uk/event/neskorenii-prorock
Нарешті вийшло друком оновлене та доповнене академічне видання співаника “Дунаю мій”, яке містить 100+1 народну пісню, об’єднаних дунайською тематикою. Збірка є великим культурологічним надбанням багаторічної праці потужної команди фахівців та творчого колективу Музбату.
Співаник «Дунаю мій» видано за фінансової підтримки Міністерства культури України у співпраці з Національною всеукраїнською музичною спілкою та за сприяння народного депутата VIII скликання Віктора Кривенка.
Перший примірник прямо із типографії було підписано та передано у дискусійний Клуб “Коло”. Співаники будуть безкоштовно передані у понад 900 музичних закладів по всій території України.
Хай живе і квітне українська пісня!
Хай живе Україна!
На фото (зліва направо): голова правління ГС “Музичний батальйон” Валерій Суботін, народний депутат VIII скликання Віктор Кривенко та автор ідеї випуску музичної збірки Олександр Юрков.
“Музичний Батальйон” і “Центр розвитку Бессарабії” запрошують! 28-29 червня, Ізмаїл, VI Фестиваль “Дунайська Січ”.
THE HARDKISS, KOZAK SYSTEM, TaRuta, Тінь Сонця / Tin’ Sontsya, Друже Музико, Znich, Проект «Артерія», НАОНІ – Національний академічний оркестр народних інструментів України, MORE NEBA, TOLOKA, OLEUM, Fata Morgana UA, ЯРИ, Спека, ZNAIDENI RECHI, Сармати і ще багато цікавих різножанрових виконавців!