Нескорений ПроRock. Василь Стус

Василь Стус

14 січня 2020 року, в День Святого Василя, о 19:00 у Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться концерт-присвята пам’яті Василя Стуса за участі відомих українських музикантів, які презентуватимуть новий музичний альбом на вірші поета.

Його боялася радянська влада й двічі садовила за ґрати.

Його твори забороняли як антирадянські, і табірні наглядачі щоразу вилучали й нищили їх.

Його називали особливо небезпечним рецидивістом і, зрештою, згубили в карцері…

А увесь Світ вважав його геніальним модерновим поетом.

І хоча пройшло вже майже 35 років із дня його смерті – творчість нескореного пророка не забута, а навпаки – надихає митців на створення нових і нових музичних творів на його вірші.

Нескорений ПроRock. Василь СТУС

На вас чекатимуть

народні артисти України Тарас Компаніченко, Марія Бурмака та сестри Тельнюк; гурти «Хорея Козацька», «Fata Morgana UA», «Очеретяний кіт» та дует «BeTwins», а також Сергій Василюк (рок-гурт «Тінь Сонця»); Сергій Файфура, Орест Криса (гурт «Сонячна Машина»); Ольга Гриськова; Неля Франчук і Григорій Лук’яненко, Таня Ша, Василь Живосил Лютий, Северин Данилейко і Наталя Прокопович.

Ведучий концерту – легендарний Юрій Макаров

“Нескорений ПроRock” – це музичний альбом на безсмертні вірші видатного українця, дисидента, борця за Незалежність України Василя Стуса. Збірка складається зі співаника та CD-диска, містить 16 віршів-пісень з текстами та акордами. Переднє слово від письменника, відповідального секретаря Національної спілки письменників України Миколи Гриценка, післямова Василя Стуса зі збірки “Зимові дерева”.

Автор ідеї проєкту «Нескорений ПроRock» – Ігор Роман, фронтмен рок-гурту «Fata Morgana UA».

Квитки на Concert.UA – https://concert.ua/uk/event/neskorenii-prorock