Василь Нечепа кобзарював на Луганщині

На Луганщині завершився мистецько-волонтерський проект «Перша кобза Чернігівщини дітям та захисникам Луганщини».

На схід завітали гості з Чернігівської області – активісти, волонтери, керівники і депутати місцевих рад, яких «очолює» по справжньому легендарна постать – всесвітньо відомий кобзар–лірник, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Народний артист України Василь Нечепа.

В рамках цієї спільної ініціативи Командування Сухопутні війська ЗС України та місцевого самоврядування Чернігівщині вже відбулись чисельні концерти Василя Нечепи у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Новодружеську. На кожному концерті – аншлаг і глядацький успіх, а особливий – у фахової аудиторії викладачів та учнів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв, Новодружеської дитячої школи мистецтв, дитячих музичних шкіл Лисичанська.
Творчому колективу ОКЗ “Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва” делегація Чернігівщині зробила безцінний подарунок – справжню Чернігівську бандуру для класу бандури.

03 лютого  відбулись концерти Василя Нечепи у фронтових Трьохізбенці та Кримському, на які завітали місцеві мешканці та бійці однієї з бригад ОТУ «Північ» зі складу Об’єднаних сил, що тримають оборону на цих рубежах.

Там же відбувся і незапланований імпровізований виступ Василя Нечепи безпосередньо на позиціях однієї з гірсько-штурмових бригад Сухопутних військ ЗС України.
Як зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Руслан Мирошниченко, це було вперше, коли Народний артист України виступав перед бійцями в окопах. «Низькій уклін, Вам, дорогий наш Кобзар, Василь Нечепа, за справжність, мужність та віру в нас і Україну! Дякуємо Вам за підтримку наших Захисників!», – додає полковник Мирошниченко.