Концерт на підтримку полонених моряків (фото)

Одночасно у трьох містах України відбулися волонтерські концерти на підтримку

полонених українських моряків.

     Зірки українського шоу-бізнесу підтримали своїми піснями українських полонених моряків.

13 квітня одразу у трьох містах України – Київ, Одеса та Килія – відбувся волонтерський концерт зірок української естради на підтримку 24 українських моряків, що з 25 листопада знаходяться у ворожому полоні. Військовослужбовці знаходяться у цілковитій ізоляції від зовнішнього світу, і лише Український Консул у Росії має змогу зі свого смартфона демонструвати хлопцям акції на їхню підтримку, що відбуваються в Україні. Тому під час концерту всі бажаючі мали можливість записати відеозвернення до українських полонених, яке потім буде розміщено в «Youtube» та соцмережах.

Столичний концерт відбувався у Центральному будинку офіцерів ЗСУ, що на вул. Грушевського, 30/1. В Одесі – на борту флагмана Військово-морських сил України фрегата «Гетьман Сагайдачний». А у місті Килія Одеської області – у Районному будинку культури (вул. Гагаріна, 23).

Ідея проведення вечора «ВИ НЕ ЗАБУТІ! МИ ВАС ЧЕКАЄМО» належить волонтерам ГС Музичний Батальйон, яку одразу підтримало Міністерство оборони України та командування Військово-морських сил України. Головна мета – підтримати наших військовослужбовців морально і показати їм, що вони не забуті, що їх чекають вдома і роблять все можливе для їх якнайшвидшого повернення додому.

У столичному концерті брали участь: співачка Alyosha, гурти Kozak System, TaRuta, NAONI Orchestra і Fata Morgana UA, співачка EKA, Сергій Файфура, бард Христина Панасюк і поети Злата-Зоряна Паламарчук і Дмитро Лазуткін. Всі виконавці відомі своєю чіткою громадянською позицією стосовно подій на сході країни, своєю волонтерською діяльністю та численними концертами на підтримку ЗСУ у зоні проведення ООС на Донбасі.