Культурно-мистецький сквер імені Василя Сліпака

Громадська Спілка «Музичний Батальйон», за підтримки мистецької громадськості міста Києва ініціювали облаштування в столиці на Андріївському узвозі «Культурно-мистецького скверу імені Василя Сліпака», – Героя України, соліста Паризької національної опери, кавалера ордена «За мужність» І ст. та «Золота зірка». 16 вересня на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік «Музичний Батальйон» спільно з мистецькою громадськістю міста Києва провів урочисту церемонію закладання пам’ятного каменю на місці облаштування майбутнього скверу. В урочистостях взяли участь родичі Василя Сліпака, митці, письменники, журналісти, громадські та політичні діячі.
Ініціатори облаштування скверу оголосили також Всеукраїнський конкурс на кращий ландшафтний дизайн майбутнього скверу. Планується, що декоративні дерева та кущі, які прикрашатимуть місце майбутнього культурно-мистецького відпочинку киян та численних гостей столиці, будуть висаджені саме сучасними українськими митцями-волонтерами, які своєю творчістю вже четвертий рік підтримують наше воїнство на Донбасі. Результати конкурсу будуть оприлюднені Художньою радою в день народження Василя Сліпака – 20 грудня ц.р.
Наразі питання надання офіційного юридичного статусу майбутньому Арт-скверу розглядається в Київській міській державній адміністрації. Натомість на місці майбутнього скверу «МузБат» регулярно проводить культурно-мистецькі заходи для киян та гостей столиці.

ПІДТРИМАЙТЕ створення в столиці Арт-скверу ім. Василя Сліпака!

ПІДПИШІТЬ Петицію!