Культурно-мистецький сквер імені Василя Сліпака

Громадська Спілка «Музичний Батальйон», за підтримки мистецької громадськості міста Києва ініціювали облаштування в столиці на Андріївському узвозі «Культурно-мистецького скверу імені Василя Сліпака», – Героя України, соліста Паризької національної опери, кавалера ордена «За мужність» І ст. та «Золота зірка». 16 вересня 2017 р. на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік «Музичний Батальйон» спільно з мистецькою громадськістю міста Києва провів урочисту церемонію закладання пам’ятного каменю на місці облаштування майбутнього скверу. В урочистостях взяли участь родичі Василя Сліпака, митці, письменники, журналісти, громадські та політичні діячі.
Ініціатори облаштування скверу оголосили також Всеукраїнський конкурс на кращий ландшафтний дизайн майбутнього скверу. Планується, що декоративні дерева та кущі, які прикрашатимуть місце майбутнього культурно-мистецького відпочинку киян та численних гостей столиці, будуть висаджені саме сучасними українськими митцями-волонтерами, які своєю творчістю вже четвертий рік підтримують наше воїнство на Донбасі.
Наразі проект ГС “Музичний Батальйон” №664, “Арт-сквер ім. Василя Сліпака на Андріївському узвозі. Благоустрій території” успішно пройшов оцінку відповідального підрозділу і буде брати участь у голосуванні на сайті “Громадського бюджету Києва” – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/664  Голосування розпочнеться 24 серпня і триватиме до 15 вересня. Ви можете долучатися до нашої дружної команди вже, зареєструвавшись на сайті ГБ Києва – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/664 , та запрошуйте небайдужих киян. Спільними зусиллями зробимо нашу столицю чистішою та зеленішої, а пам’ять про Героїв невмирущою!

НОВИНИ

Арт-сквер ім. В. Сліпака: 3:0 на користь громади Києва! Арт-сквер ім. Василя Сліпака запрошує на відкриття мистецького сезону! Арт-скверу ім. В. Сліпака у Києві бути – Ю. Сиротюк Віктор Ющенко підтримав Арт-Сквер ім. Василя Сліпака Громадськість сказала “ТАК!” Арт-скверу ім. Василя Сліпака Долучайтеся до команди прихильників Арт-скверу ім. В. Сліпака! Земельна комісія Київради схвалила створення Арт-скверу ім. В.Сліпака Круглий стіл з нагоди дня народження Героя України Василя Сліпака На Василя до Скверу Сліпака завітали щедрівники. Національна Спілка Художників України “ЗА” Арт-Сквер Сліпака у Києві! Нечепа просить Садового допомогти з Атр-сквером Сліпака у Києві. Підписуйтеся на сторінку Арт-скверу ім. В. Сліпака у Facebook Проект Арст-скверу ім. В. Сліпака від Станіслава та Дмитра Уреті У Парламенті відбувся брифінг “МузБату” стосовно скверу ім. В. Сліпака