Культурно-мистецький сквер імені Василя Сліпака

Громадська Спілка «Музичний Батальйон», за підтримки мистецької громадськості міста Києва ініціювали облаштування в столиці на Андріївському узвозі «Культурно-мистецького скверу імені Василя Сліпака», – Героя України, соліста Паризької національної опери, кавалера ордена «За мужність» І ст. та «Золота зірка». 16 вересня 2017 р. на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік «Музичний Батальйон» спільно з мистецькою громадськістю міста Києва провів урочисту церемонію закладання пам’ятного каменю на місці облаштування майбутнього скверу. В урочистостях взяли участь родичі Василя Сліпака, митці, письменники, журналісти, громадські та політичні діячі.
Наразі проект ГС “Музичний Батальйон” №664, “Арт-сквер ім. Василя Сліпака на Андріївському узвозі. Благоустрій території” успішно пройшов оцінку відповідального підрозділу і буде брати участь у голосуванні на сайті “Громадського бюджету Києва” – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/664  Голосування розпочнеться 24 серпня і триватиме до 15 вересня. Ви можете долучатися до нашої дружної команди вже, зареєструвавшись на сайті ГБ Києва – https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/664 , та запрошуйте небайдужих киян. Спільними зусиллями зробимо нашу столицю чистішою та зеленішої, а пам’ять про Героїв невмирущою!

Ініціатори облаштування скверу оголосили також Всеукраїнський конкурс на кращий ландшафтний дизайн майбутнього скверу. Запропонувати на конкурс свій проект облаштування майбутнього Арт-скверу можете і ви, завантаживши і ознайомившись з “Положенням про конкурс”. Планується, що декоративні дерева та кущі, які прикрашатимуть місце майбутнього культурно-мистецького відпочинку киян та численних гостей столиці, будуть висаджені саме сучасними українськими митцями-волонтерами, які своєю творчістю вже четвертий рік підтримують наше воїнство на Донбасі.

НОВИНИ

Арт-сквер ім. В. Сліпака: 3:0 на користь громади Києва! Арт-сквер ім. Василя Сліпака запрошує на відкриття мистецького сезону! МузБат презентує клавірний збірник пісень про Дунай Арт-скверу ім. В. Сліпака у Києві бути – Ю. Сиротюк Віктор Ющенко підтримав Арт-Сквер ім. Василя Сліпака Громадськість сказала “ТАК!” Арт-скверу ім. Василя Сліпака Земельна комісія Київради схвалила створення Арт-скверу ім. В.Сліпака Круглий стіл з нагоди дня народження Героя України Василя Сліпака На Василя до Скверу Сліпака завітали щедрівники. Національна Спілка Художників України “ЗА” Арт-Сквер Сліпака у Києві! Нечепа просить Садового допомогти з Атр-сквером Сліпака у Києві. Підписуйтеся на сторінку Арт-скверу ім. В. Сліпака у Facebook МузБат піднімає питання “патріотичного неформату” на вітчизняних ФМ-ах під час війни. Проект Арст-скверу ім. В. Сліпака від Станіслава та Дмитра Уреті У Парламенті відбувся брифінг “МузБату” стосовно скверу ім. В. Сліпака