Культурно-мистецький сквер імені Василя Сліпака

Громадська Спілка «Музичний Батальйон», за підтримки мистецької громадськості міста Києва ініціювали облаштування в столиці на Андріївському узвозі «Культурно-мистецького скверу імені Василя Сліпака», – Героя України, соліста Паризької національної опери, кавалера ордена «За мужність» І ст. та «Золота зірка». 16 вересня 2017 р. на розі Андріївського узвозу та вулиці Боричів Тік «Музичний Батальйон» спільно з мистецькою громадськістю міста Києва провів урочисту церемонію закладання пам’ятного каменю на місці облаштування майбутнього скверу. В урочистостях взяли участь родичі Василя Сліпака, митці, письменники, журналісти, громадські та політичні діячі.
Ініціатори облаштування скверу оголосили також Всеукраїнський конкурс на кращий ландшафтний дизайн майбутнього скверу. Планується, що декоративні дерева та кущі, які прикрашатимуть місце майбутнього культурно-мистецького відпочинку киян та численних гостей столиці, будуть висаджені саме сучасними українськими митцями-волонтерами, які своєю творчістю вже четвертий рік підтримують наше воїнство на Донбасі.
Наразі питання надання офіційного юридичного статусу майбутньому Арт-скверу розглядається в Київській міській державній адміністрації. Натомість на місці майбутнього скверу «МузБат» регулярно проводить культурно-мистецькі заходи для киян та гостей столиці.

НОВИНИ

Арт-сквер ім. В. Сліпака: 3:0 на користь громади Києва! Арт-сквер ім. Василя Сліпака запрошує на відкриття мистецького сезону! Арт-скверу ім. В. Сліпака у Києві бути – Ю. Сиротюк Віктор Ющенко підтримав Арт-Сквер ім. Василя Сліпака Громадськість сказала “ТАК!” Арт-скверу ім. Василя Сліпака Земельна комісія Київради схвалила створення Арт-скверу ім. В.Сліпака Круглий стіл з нагоди дня народження Героя України Василя Сліпака На Василя до Скверу Сліпака завітали щедрівники. Національна Спілка Художників України “ЗА” Арт-Сквер Сліпака у Києві! Петиція: на створення культурно-мистецького скверу імені Василя Сліпака Підтримайте Петицію про створення Арт-скверу ім. Василя Сліпака у Києві! Проект Арст-скверу ім. В. Сліпака від Станіслава та Дмитра Уреті У Парламенті відбувся брифінг “МузБату” стосовно скверу ім. В. Сліпака