Туристичним операторам Одещини презентували “Дунайську Січ 2018”.

Ізмаїл готується зустрічати гостей V Міжнародного рок-фестивалю “Дунайська Січ”.

26 квітня на базі Ізмаїльський державний гуманітарний університет відбулася організаційно-практична конференція «Туристична складова V Міжнародного рок-фестивалю «Дунайська січ»: Ізмаїл. Сучасний український погляд». Організатором конференції, на якій розглядали питання туристичної привабливості українського Придунав’я, були ГС «Творче об’єднання Музичний Батальйон (головний організатор Дунайська Січ – рок-фестиваль), редакція Український туризм, журнал для професіоналів, Ізмаїльський Державний гуманітарний університет і Центр громадянської освіти ІДГУ.
У заході брали участь представники туристичних компаній України, які працюють на внутрішній ринок; керівники відділів культури Ізмаїльської міської ради та Ізмаїльської районної державної адміністрації; власники та адміністратори готелів м. Ізмаїл, баз відпочинку, об’єктів «зеленого туризму» південного регіону Одеської області; підприємці, які працюють в сфері ресторанного бізнесу; керівники музейних установ м. Ізмаїл; викладачі та студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Під час конференції представників туристичних компаній, які працюють на внутрішньому ринку, ознайомили з туристичним потенціалом міста Ізмаїл та південного регіону Одеської області. Відбулася офіційна презентація V Міжнародного рок-фестивалю «Дунайська січ», що проходитиме в Ізмаїлі 28-29 червня 2018 року. Ще одним з завдань заходу було відпрацювання плану взаємодії організаторів рок-фестивалю з представниками готельно-ресторанного бізнесу з питань розміщення і харчування гостей музичного заходу. З цим питанням всі справилися на 5 балів: туроператорів провели по всіх фестивальних локаціях, готелях і туристичних базах. Також було досягнуто єдиної думки стосовно необхідності облаштування на фестивалі місця під наметове містечко з усією необхідної інфраструктурою – біотуалети, душові, бювети з питною водою, охороною та місцями для підзарядки телефонів та ноутбуків.