МузБат засновує небувалий досі фестиваль

День працівників радіо, телебачення та зв’язку столичні журналісти будуть святкувати на мистецькому фестивалі в Києво-Могилянській академії. 16 листопада у Києві відбудеться міні-фестиваль “Співучий журналіст” пам’яті В. Стуса за участі відомих українських журналістів. Фестиваль розпочнеться о 18:00 у концертній залі Культурно-мистецького центру НаУКМА, що на вул. Іллінська, 9.

Організатором даного дійства виступили:  Громадська спілка «Творче патріотичне об’єднання “Музичний Батальйон”, ТС “Спілка звукорежисерів України”, Арт-аґенція “Nова січ”, “Громадське радіо” та Національний університет «Києво-Могилянська Академія». Метою проведення фестивалю є: творче єднання медійної спільноти, сприяння свободі слова та подальший розвиток громадянського суспільства в Україні. Ведучі заходу – Андрій Куликов (Громадське радіо) та Наталі Селіна (Радіо «Шансон»).

«Музичний Батальйон» щиросердно запрошує усіх небайдужих і талановитих працівників ЗМІ, що готові продемонструвати власні творчі здобутки у царині музики, співу, поезії, танцю, тощо, долучитися до проведення фестивалю «Співочий журналіст» у якості учасників та партнерів.

До участі вже зголосилися:

 1. Гурт «Цензор» – Громадське радіо»;
 2. Гурт «ШАТУР-ҐУДУР» – “UA: Крим”, “АТR”, радіо “ХАЯТ”;
 3. Євген «Їжак» і гурт «TaRuta» – радіо «Армія-FM»;
 4. Богдан Кутепов – «Громадське Телебачення»;
 5. Олег Нікішов – «1+1»;
 6. Станіслав Бондаренко – «Літературна Україна»;
 7. Андрій Куликов – «Громадське Радіо»;
 8. Сергій Файфура – «УТР»;
 9. Гурт «Збірна НаУКМА»;
 10. Микола Гриценко – газета «ДЕНЬ»
 11. Анатолій Векслярський, dj Tolя «Місячні трАНбони» – радіо «Київ 98 ФМ».
 12. гурт «Fata Morgana UA» – автор ідеї.

Стосовно акредитації представників ЗМІ та зголошення до участі у заході просимо звертатися до ініціатора фестивалю, керманича гурту «Fata Morgana UA» Ігора Романа за телефоном +380980848675.